Kraal architecten heeft het ontwerp gemaakt voor de (nieuw)bouw van vier eigentijdse parkwoningen in een waterrijk en groen gebied in Dordrecht.
Mansardekappen
De architectuur van de woningen zoekt aansluiting bij de aangrenzende bebouwing. Mansardekappen met een prominente daklijst sieren reeds het straatbeeld van de locatie.
Subtiele verschillen
De parkwoningen staan met de noordgevel naar het water en het achterliggende park. Het terras aan het water is een absoluut pluspunt. Aan de zuidzijde liggen de oprit en de woonkamer met veel privacy. De vier woningen lijken in hoofdlijnen sterk op elkaar, maar onderscheiden zich door subtiele verschillen. Zodoende ontstaan vier unieke woningen, die ogen als een samenhangend geheel. Ook dit is een kenmerk van de reeds bestaande bebouwing in de nabije omgeving.